කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 21.11.2022

අද දින උපන් දිනය සමරන විජේරත්න වරකාගොඩ, අසේකා විජේවර්ධන, මංජුලා දිල්රුක්ෂි, රෝහණ හෙට්ටිආරච්චි, දිල්හානි දේදුණු, ලක්‍ෂි ප්‍රනාන්දු, වින්ධ්‍යා වරකාගොඩ, අසංකා මොනරවිල අබේසේකර, නවීන් දිල්ෂාන්, ඉන්දික උදාර, ප්‍රසන්න මුහන්දිරම්, ලක්මිණී කරුණාආරච්චි, නාරද විජේසූරිය, මහචාර්ය කුසුමා කරුණාරත්න, විජේමුණි ගමිත ද සිල්වා, , එරීන් විජේකෝන්, නිලන්ත ජයකොඩි, මංජුල ප්‍රභාත් හෙට්ටිආරච්චි, මධූක තක්ෂල ප්‍රනාන්දු, දහම් පතිරණ විලදගොඩ, ගලගෙදර එම්.එම්. හල්ක්,පුෂ්පනාත් ජයසිරි මල්ලිකාරච්චි, පසිදු මිහිරාන් රැටියල ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *