කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.03.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන චන්දන තිලකරත්න, ප්‍රදීප් කුමාර බාලසූරිය,අරුණි මුතුමාලි, ස්වර්ණ ගුණවර්ධන, ලෙනින් ඉන්දික, ආශා දිල්රුක්‍ෂි, සරත් දිසානායක, චන්දන බණ්ඩාර, ධම්මික පීරිස්, අචල රනිල් ෆොන්සේකා, සයුරි ජයසේකර, ගුණතිලක මැටියගනේ, සම්පත් කුමාර, ජනක විජේසිංහ, එම්. මිෂල් පෙරේරා, සෝමා රණසිංහ,රංජිත් ජයසූරිය, ප්‍රසංග අල්විස්, එස්.එම්. ප්‍රසන්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *