කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 11.05.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ප්‍රසන්න හෙන්නායක, නිහාල් ගම්හේවා, හසිත ලියනාරච්චි, ප්‍රින්ස්ලි වික්‍රමනායක, සිරිමෙවන් කස්තුරිආරච්චි,  මනෝජ් අබේදීර, රොෂාන් වර්ණකුලසූරිය, මංජු ශ්‍රී රන්දෙණිය, සමන්ත අත්තනායක, සුමිත් ඉලංගෝ, ප්‍රභාත් සංජය ජයසිංහ, ග්ලැඩ්වින් ප්‍රනාන්දු, අප්සරා ජයවර්ධන, රෝස් බි්‍රයානා සූරියබණ්ඩාර, අවිශ්ක ශාමින්ද, චාමර ප්‍රසන්න කොඩිතුවක්කු,  කෞෂිනි විජේසිංහ, හසන්ත විජේනායක, තිලංක වීරවර්ධනඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *