කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 16.05.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන නිරෝෂන් ප්‍රේමරත්න, ශ්‍යාම් ප්‍රනාන්දු, රොමේෂ් සුගතපාල, දිලිනි ලක්මාලි තිරිමාන්න, ඩිලාන් චන්ද්‍රරත්න, ඉන්ද්‍රාණි බෝගොඩ,  ප්‍රභාත් දුෂ්‍යන්ත, සුසිල් පෙරේරා, මාලනී ජයරත්න, ෆාහිම් මවුජුඩ්, සුරංජි දිල්හානි රාජපක්ෂ, ආසිරි ප්‍රේමවර්ධන, ශිහාන් දුලංජය, ඇහැළියගොඩ වසන්ත හෙට්ටිආරච්චි,   චන්ද්‍රිකා රත්නමාලී, බන්දුල ජයසිංහ, නිශාන්ත ප්‍රසාද් ක`ඵපහන, පුෂ්පකුමාර පිටිගල ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *