කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 27.06.2023

අද දින උපන් දිනය සමරනඋපේඛා ගංගොඩවිල,  ඉෂාරා චන්ද්‍රසේකර, දිලිනි සංදීපිකා, මේකලා වසුන්දරා, දේව් සුරේන්ද්‍ර, හරිනි කව්‍යාංජනී, කසුනි ගනේවත්ත, කමල් ශ්‍රී ලියනගේ, අසංක කේ කුලතුංග, ආචාර්ය සුනිල් විජේසිරිවර්ධන, මනෝජ් දඹරගේ, නලින් මධුරප්පෙරුම, පූජා සමරවීර, ඩොරින් ප්‍රනාන්දු, සන්ධ්‍යා කුමුදුනී ලියනගේ, රංජිත් විජය කටුපොත, දිනේෂ් කුමාර, අමරතුංග විජේසේකර, පුෂ්ප රුවන් ලියනගේ   ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *