කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 01.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  කුමාරි මුණසිංහ, ගාමිණී සුමනසේකර, මේනකා මධුවන්ති, ජනප්‍රිය ජයසිංහ, අජිත් කුමාර, මහින්ද චන්ද්‍රසේකර, ලයනල් බෙන්තරගේ, චින්තක පතිරණ, කමල් කාරියවසම්, දේශාන් ප්‍රනාන්දු, ශිහාන් ෂාරුක්, රුවන් තිස්ස ද සිල්වා, අනුලා පද්මිණී, චානක දර්ශන ප්‍රනාන්දු, සංසලා ජයවර්ධන, සරරුක් ප්‍රියදර්ශන, පැතුම් චන්ද්‍රසිරි විදානගමගේ, කෝසල සුරේෂ්චන්ද්‍ර ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *