කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 29.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  නිහාල් ප්‍රනාන්දු, නිලේන්ද්‍ර දේශප්‍රිය, විමුක්ති ජයසුන්දර, වසන්ත කුමාරසිරි, රෝමා රෝසි ජයකොඩි, ශිරෝෂි රොමේෂිකා, හේමාලි විජේරත්න, නිලුපුලී ජයවර්ධන, මහින්ද දිසානායක, සංජු චමෝද්, විරාජ් දුශ්මන්ත ප්‍රනාන්දු, නෙඵම් ජයසූරිය, ජෙගනාදන් චන්ද්‍රහසන්, ප්‍රබෝධ හපුතන්ත්‍රි, මංජුල අයගම, ජීවක ප්‍රබුද්ධ කරුණාරත්න, වසන්ත කේ. ප්‍රනාන්දු   ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *