කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 07.08.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන සංජීව එදිරිමාන්න, බුද්ධික ලොකුකැටිය, දිනූෂ කුඩාගොඩ, ගංගා වනිගරත්න, යසලාල් ලියනගේ, බන්දුල වීරක්කොඩි, ගිතානී චම්පිකා යටිවැල්ල, කමල් තිලකරත්න, ආමන්ත විජේසූරිය, සුගත් පතිරණ, නුවන් ලක්සිරි, හිරුෂ උදානෙත්, සද කැඵම් කුමාරවංශ, ප්‍රේමවර්ධන කපුගේ, චම්මින්ද වෙලගෙදර, සුගත් මෛත්‍රී, සුනෙත් රාජපක්‍ෂ, පසිදු විතානගේ, ප්‍රසන්න ජයතිලක, මධුසංඛ අබේගුණවර්ධන, ස්වර්ණා මංගලිකා පෙරේරා, සතිෂ් රණසිංහ, සිල්වියා පෙරේරා, ක්‍රිෂාන්ත වීරකෝන්  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *