කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 09.08.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන අජිත් ජිනදාස, ප්රසන්නජිත් අබේසූරිය, සැනට් දික්කුඹුර, මහේන්ද් වීරරත්න, නිමල් රත්නායක, කපිල කුමාර අටුපලගේ, අශාන් ඉසුරු, මල්කි ඩී ප්රනාන්දු, ලහිරු ෂෙහාන් දීමන්ත, රත්නසිරි රණසිංහ, පමිත ආර්. ලියනගේ, සමන් එදිරිමුනි, ලක්ෂිත ප්රසාද් වීරසේන, තිළිණ සෙනරත් යාපා, අනුෂ්ක ප්රනාන්දු, මහින්ද ගමගේ, සුනිල් සෙන්දනායක, ඉෂාර දිල්රුක්, තිලක් ලක්ෂමන් සෙනෙවිරත්න, හොරවල සයිමන් ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *