කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 05.09.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන නීටා ප්‍රනාන්දු, රූකාන්ත ගුණතිලක, සන්තුස් වීරමන්, සෙනේස් දිසානායක බණ්ඩාර, වජිර ගෝමස්, යමුනා මාලනී පෙරේරා, සංජනා ගමආරච්චි, රේණුකා මායාදුන්න, ඉසුරු වීරසිංහ,  දිලීප කෞෂාල්, දිදුල ඉදුවර, අන්ජානි පෙරේරා, සුදත් ප්‍රියන්ත, දර්ශන පනංගල, ගාමිණී මෙරෙන්නගේ, ලතා පෙරේරා, ඉමාන් පෙරේරා, බුත්පිටියේ නිරෝෂා ගුණසේකර, මනෝජ් උදටියාවල, මාලනී ඇඳගම, කේ.පී.කේ. බාලසිංහම්, සමන්ත ලීලාරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *