කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 13.10.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  දුලානි කඵආරච්චි, ප්‍රසන්න වික්‍රමපාල, උත්තරා ශමින්ද්‍රි ගුණරත්න, සංගීතා බස්නායක, කුමාර ජයකාන්ත, තුෂාර ධනංජය, ටශ්නි පෙරේරා, මුදිත විජේසුන්දර, සදුන් ගමගේ, සසික රුවන් මාරසිංහ, අතුල මුණසිංහ, ආෂාන් ගමගේ, ප්‍රභාෂ් ද සිල්වා, නවමුනි ආරච්චි, අනෝමාජී රාජපක්‍ෂ, ජයනිමල පෙරේරා, එල්.පී බන්දුල, කමල් ගමගේ, ප්‍රියන්ත පීරිස්  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *