කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 13.12.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන සෞම්‍ය ලියනගේ, පුෂ්පලතා පෙරේරා, සංජය නිර්මාල්, සුජීව සේනසිංහ, නලීන් ප්‍රේමතිලක, රංජිත් රණසිංහ, ප්‍රීති විජේසිංහ, සංගීතා වීරරත්න, සිසිර ජයසිංහ, සුමිත්‍රා ලක්මාලි,

අරුණ තිලකරත්න, බුද්ධිකා රුහුණගේ, නිරෝෂන් කොඩිප්පිලි, සයුරි එරන්දිමා, සැපරෝස්නීල්, විජිත රෝහණ විජයමුණි, ගයාන් ගාල්ලගේ, සුසන්ජිත් හෙට්ටිආරච්චි, අමිල ජයසිංහ, ජොන්සන් ප්‍රියංකර, තරංගා ඩිලානි පෙරේරා, රහීම් සාහිඞ්  තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *