කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 24.02.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන නීල් හෙට්ටිආරච්චි, ප්‍රියල් වීරසිංහ, ඇන්ටන් ශ්‍රියාන්, තුෂි නදීශා, දේවිකා ජයසුන්දර, යතේජා ඥාණරත්න, ශෙහානි කහදවල, ආකාශ් තාරුක පෙරේරා, නාලිකා සමන්කුමාරි, මංගලසිරි පෙරේරා, බුවනෙක කේ. රණවක, කුමාරි පණ්ඩිතරත්න, දයාරත්න ගැටගහවත්ත, නිහාල් ප්‍රේමචන්ද්‍ර, සිරිසේන ප්‍රේමලාල්, සමීර උදයංග කාරියවසම්, රේණුකා මුණසිංහ, මොහොමඩ් සහීත්, ගුණදාස කටුවාවල ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *