කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 13.03.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන කීර්ති ජයවර්ධන, රංග ජයසූරිය,  තුසිත ජයවික්‍රම, යමුනා රසාංගිකා අබේරත්න,  එඩ්වඩ් සමරජීව, ජනිත් ගමගේ, චූලරත්න මෙන්ඩිස්, නිමල් පද්මකුමාර, යමුනා රසාංගිකා අබේරත්න, පීටර් අල්මේදා, හේමන්ත තල්පිටිගොඩ, මධුමාල් ධනංජය, නයනා මලිති කුමාරි, නිරෝෂන් එදිරිමාන්න, තරිදු ඩයස් , ක්‍රිශාන්ත මධුසංක, විමල් උදය හපුගොඩආරච්චි, පියලාල් කරුණාරත්න  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *