කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 27.09.2022

අද දින උපන් දිනය සමරන නදික ගුරුගේ, ටීනු පෙරේරා, ශානිකා බණ්ඩාර, මොහාන් රාජ් මුත්තුසාමි, දයා නෙල්ලම්පිටිය, සුනිල් සමරකෝන්, රනේෂ් ශ්‍යාම් හේවගේ, නන්දසේන කටුවාවල, පේ‍්‍රමනාත් ජයසේකර, රෝයි කාරියකරවන, ශ්‍යාමා තිලකරත්න, ඞී.බී. දසනායක, පද්මිණී ස්වරණලතා දෙනිපිටිය, රාජේන්ද්‍ර බණ්ඩාර, අජිතා කමනී නෙත්තිකුමාර, කණිෂ්ඨ දිසානායක, සිසිර කුමාර නවරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *