කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 23.11.2022

අද දින උපන් දිනය සමරන බන්දු සමරසිංහ, ජයන්ත කැටගොඩ, සමනලී ෆොන්සේකා, ගංගු රොෂානා, ශ්‍රී නිමල් පද්මකුමාර, මධාරා වඩුගේ, ගාමිණී හේවාවිතාරණ, ජයරත්න රූපසිංහ, ආචාර්ය නිමල් සේදර, අනුර වන්නිආරච්චි, සිතාරා පවිත්‍රානී, නිශාන්ත පීරිස්, බුද්ධිනි හමේෂා, එච්. චර්චිල්, ධම්මික හෙට්ටිගේ, සුනිල් කුමාර, වනුජි දහම්නා රෝසිංහ, ප්‍රශාන්තා විශ්වදර්ශණී, කමල්ජීව ගුණවර්ධන ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *