කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 21.12.2022

අද දින උපන් දිනය සමරන ලලිතා සරච්චන්ද්‍ර, වසන්ත විට්ටච්චි,  හසන්ත හෙට්ටිආරච්චි, ඉනෝකා සත්‍යාංගනී,සිනෙත් බැද්දගේ, හැරල්ඩ් පීරිස්, ගයාත්‍රී කේමදාස, පියල් කාරියවසම්, නලින් ගම්වාරි, සුනිල් ටී ප්‍රනාන්දු, නෙහාරා පීරිස්, අසංක ප්‍රියමන්ත පීරිස්, ලලිත් වසන්ත,නිශාන්ත සිංහලගේ, අසේල සපුආරච්චි, විනීතා සමරවීර, විහඟ සහන් සිහිලැල්,  නිරෝෂා හේරත් මැණිකේ, සුරංග විජේසුන්දර, අරුණ ගුණවර්ධන, තිලක් පුෂ්ප කුමාර, රුචිර විකුම්  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *