කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 11.03.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන රන්ජන් රාමනායක, මලිත් පෙරේරා, දිල්හානි එදිරිසිංහ, කල්‍යාණ චන්ද්‍රසේකර, ධර්මශ්‍රී බණ්ඩාර ඒකනායක, සංජීව මධුශංක, ගාමිණී අධිකාරි, අනුර සොලස්මන්, ඕෂදී ප්‍රතිභානී, ඉරේෂා පෙරේරා, අජන්ත අලහකෝන්, තෙන්නකෝන් ඉහලගම, තුසිත මධුරංග, ඇන්ජි නවංජනා, විශ්වනාත තේනුවර, ආසිරි ඉෂාරා ලියනගේ, ආසිරි රණසිංහ, මහීල් ආර්. පෙරේරා, අජිත් අලහකෝන්, මෙන්ඩිස් එස් විශ්වජිත්, දීපාල් සාමක සේනාරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *