කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 21.03.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන දේවිකා මිහිරාණි, රොෂාන් පිලපිටිය, නුවන් නයනජිත්  කුමාර, චමිලා පීරිස්, පේෂල මනෝජ්, කුමාරි සේනාරත්න,  ඇන්ටන් බී පෙරේරා, වසන්ත මොරගොඩ, එෆ්. එච්. සන්ධ්‍යා කුමාරි, අනෝමා හේරත්, මාලතී  විජේසිංහ, ශාන්ති දිසානායක, නිම්මි මනෝහාරි, නීල් ජයසිංහ, මෝලි පෙරේරා, සම්පත් තැන්නෙගෙදර, සමීර සම්පත් හඳපානගල, රනිල් රාජපක්ෂ, රංජනී සෝමචන්ද්‍ර ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *