කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 24.03.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ග්‍රේෂන් ජයමහ, අජිත් වීරසිංහ, මනීෂා ශ්‍යාමලී, සංජුල දිවාරත්න, අරුණ ක්‍රිශාන්ත, කව්‍යා තක්‍ෂලනී ද සිල්වා, නිව්ටන් විදානපතිරණ, ගාමිණී කොස්තා, දිලූක ප්‍රසාද් ගුණතිලක, රොෂාන් කැටිපෙආරච්චි, චරිත් නුගවෙල, ජයමලී රූපසිංහ ජයසිංහ, උදේනී ඉදුනිල් රත්නායක, සුදර්ශන ජයසේකර, ජනක තිලකරත්න, වගීෂා සල්ගාදු, රනිදු චාමර ලියනගේ, අකිල මධුපසන්, චම්පිකා තමරා අයිරාංගනී, විකුම් පෙරේරා, රවින්ද්‍ර රෝහණ, පුබුදු නිරෝෂන්, ධම්මික බණ්ඩාර  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *