කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 13.04.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ටී.එම්. ජයරත්න, ජනක කුඹුකගේ, ශෂිරංග වික්‍රමසේකර, වින්ද්‍යා විජේසිංහ, චංචලා නදී වර්ණසූරිය, අනුර වරාගොඩ, දයා හේමන්තා අබේසේකර, රම්‍යා ශ්‍රියාණි, පතිරණ, චමින්ද කුමාර ගමගේ, පූර්ණිමා හේරත්, පුෂ්ප කුමාර සමරවික්‍රම, බොනී හර්ෂ, ජගත් ජයතිලක, සුසිරිපාල මාලිම්බඩ, අමරදාස තල්ගහගොඩ, ඩබ්.ටී.ඩී. සුබවීර, ඉන්දික රණවීර, ලාල් හිදල්ලගේ පෙරේරා ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *