කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 05.06.2023

අද දින උපන් දිනය සමරනරවින්ද්‍ර රන්දෙණිය, අනුජ් රණසිංහ, උදය ශ්‍රී වික්‍රමසිංහ, ගයාන් චින්තක අබේසිංහ, අසංක නීලවතුර, ශෂි අනුත්තරා පෙරේරා, රත්මලී ගුණසේකර, නාලනී පියසීලි ජයලත්,  ඉනෝකා පෙරේරා, ශාන්ත රණතුංග, හෙන්රි ප්‍රියශාන්ත මෙන්ඩිස්, නාලක දහනායක, විරාජ් ජනිත, කේ.බන්දුල පද්මසිරි, වාසනා ගොඩගේ, රවිදු දිල්ශාන්, තිස්ස සුරේන්ද්‍ර, සංජය ගොඩකවෙල, විජේ–සිරි ද සිල්වා, සිසිර පියදාස හේවාකටුවන, ශ්‍යාමලී රාජපක්‍ෂ ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *