කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.06.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ගාමිණී සමරකෝන්, ඉන්ද්‍රජිත් දොලමුල්ල, වසුන්දරා ගමගේ, කාංචනමාලා මහවිතාන, සුමනදාස අබේගුණවර්ධන, අජන්ත රණසිංහ, රමණී ෆොන්සේකා, ශ්‍රීමති රසාදරී, වෛද්‍ය ජීවනී හසන්තා වික්‍රමසිංහ, චාල්ස් නිරෝෂන්, සංඛ විදුරංග අත්තනායක, රෝහිත කාරියවසම්, ශෂි වැවගෙදර, සම්මානී කොස්තා, සුනිල් ජයවර්ධන, සුනිල් ජී  සුමනසිරි, ඉන්දිකා පී. චන්ද්‍රතිලක, නෙඵම් බොතේජූ අප්සරා  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *