කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 04.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  සුමින්ද සිරිසේන,  ප්‍රදීප් ධර්මදාස,  දමයන්ත පෙරේරා,හර්ෂණ බෙත්මගේ, දිල්කා සමන්මලී, චානිකා රණසිංහ, ජයන්ත බෝපේආරච්චි, ලාල් හෑගොඩ, කුමාරදාස සපුතන්ත්‍රි, ධර්ශනී ශ්‍රී කුමාර්, මතීෂ ගජධීර, උපාලි ටෙනිසන් රුවන්පුර, ත්‍රීමානී කෞෂිකා, ඩන්ස්ටන් පෙරේරා, නාලක සිල්වා, දිනේෂ් විතාන, සම්පත් ජයතිලක, තරංගනී විජේසිංහ, දිනිදු මුතුනායක, ඉසුරු වික්‍රමආරච්චි  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *