කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 18.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  හිමාලි සයුරංගි, නාලක අංජන කුමාර, නයනි මහේෂිකා, පියුමි ශ්‍රීනායක, නිමල් චන්ද්‍රසිරි මහවත්ත, ටිකිරි රත්නායක, හර්ෂණ විශ්වනාත, නිමල් ස්වර්ණහංස, නිශාන්ත ප්‍රවීන් රත්නායක, ඩොනල්ඩ් අබේසුන්දර, දිස්නා යමුනා කුමාරී, සුපුන් මධුරංග, නිල්මිණි කොළඹතන්ත්‍රී, නාමල් වේවැල්දෙණිය, මධුසංඛ රණසිංහ, ලුසිත ජයමාන්න, ඉන්දු සිරිවර්ධන, සෞම්‍ය සදමාලි ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *