කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 06.08.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ෆීලික්ස් ඇන්ටන්, අයේෂා මධුශානී, චන්දික විජේසේන, ගීතා බුලත්සිංහල, ඥානින්ද පෙරේරා, අතුල ඉහල ගෙදර, කසුන් මධුසංඛ,සඳසිරි අධිකාරි, ධනුෂ්ක රත්නායක, නිමන්ත ජයකොඩි, මෙලාන් ඉදුනිල් කරුණාතිලක, මෙත්තානන්ද නානයක්කාර, උපාලි කුමාරවංශ, මාජි මන්ත්‍රිනායක, අසංග දිසානායක, ලසන්ත සම්පත්,  සුරංග ලක්මාල් පෙරේරා, නිශානි ප්‍රියන්තා රාමනායක, සුසන්ත වීරසූරිය, ප්‍රදීප් දීපාල් ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *