කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.10.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  යශෝධා විමලධර්ම, සුනෙත් වල්පොල, තරින්දි ප්‍රනාන්දු, ධනංජි තාරුකා, චමීර ලියනගේ, සරෝජිනී කවිරත්න, ගයනි අනුරාධා,දෙනුවන් ශ්‍රී බණ්ඩාර, භවන්ත ප්‍රසාද්, සන්ධ්‍යා ජයසූරිය, සූර්යා දයා රුවන්, ගාමිණී වියන්ගොඩ, ගාමිණී හපුගල, ආරියසිරි කොඩිතුවක්කු, ප්‍රතීපන් පුනිතශීලන්, ශෂික තිලාන ගුණතිලක, ප්‍රගීත් හරිප්‍රිය, හේමන්ත විතාරණ, ශාන්ත ජයරත්න, මියුරු ලියනගේ, උපුල් ප්‍රියන්ත ගුණසේකර, පුෂ්පකුමාර එල්ලාවල ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *