திருமதி ஷிஹாரா ஹலால் டீனின் இரண்டு முன்பள்ளி புத்தகங்கள் அறிமுகம். ශිහාරා හලාල් ඩීන් මහත්මිය ගේ පෙර පාසල් පොත් දෙකක් එළිදැක්වේ.

ஹாசிம் உமர் தலைமையில் கம்பஹா ரோயல் இன்ஸ்டிட்யூட் இன்டர்நேஷனல் பள்ளியின் தலைமை ஆசிரியை திருமதி ஷிஹாரா ஹலால் டீனின் ஏற்பாட்டில் முன்பள்ளி மாணவர்களுக்கான இரண்டு நூல்கள் வெளியீட்டு விழா 29.10.2023 ஞாயிற்றுக்கிழமை மாலை ராஃபிள்ஸ் மண்டபத்தில் நடைபெற்றது. , மிரிஹான நுகேகொட.

(Pictures. Rusaik Barook )

හසීම් ඔමාර් මැතිතුමාගේ ප්‍රධානත්වයෙන් රෝයල් ඉන්ස්ටිටියුට් ජාත්‍යන්තර පාසලේ ගම්පහ ශාඛාවේ ප්‍රධාන ගුරුවරිය වන ශිහාරා හලාල් ඩීන් මහත්මිය විසින් සංවිධානය කරන ලද පෙර පාසල් සිසුන් සඳහා පොත් දෙකක් එළිදැක්වීමේ උත්සවය 29.10.2023 ඉරිදා සවස මිරිහාන නුගේගොඩ රැෆල්ස් උත්සව ශාලාවේදී පැවැත්විණි

(Pictures. Rusaik Barook )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *