කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 27.12.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ටී.ඩී.කේ. ජයන්ත, තිලකසිරි රත්නායක, කාංචනා පීරිස්, සෙනුජ හංසන, හෙක්ටර් කුමාරසිරි,  කාන්ති ලංකා, සනෝජා බිබිලේ, රජිත රුද්‍රිගෝ, නිලන්ති ගුණවර්ධන,නෙත්මි උමායා අධිකාරි, රශී ප්‍රභා සංදීපනී, තුසිත ජයසුන්දර, හර්ෂණ වික්‍රමසිංහ, ඩිලාන් ප්‍රගීත්, අනුරාධා විජේනායක, ජගත් ඇපෑලදෙණිය, කසුන් කාරියවසම්, ජගත් රවින්ද්‍ර, රංගන ද සිල්වා, ශිරාන් රත්නායක, එම්.එච්. එල්. දොඩම්පෙගමගේ, ලාල් යසසිරි, සදරූ කෞශාල් කුමාරසිංහ, නිහාල් රංජිත් ගාල්ලගේ, අජිත් කුමාර කරුණාරත්න, කමනී ප්‍රනාන්දු ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *