කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.01.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන සොනාලි චන්ද්‍රසේකර, මහාචාර්ය සුනන්ද මහේන්ද්‍ර,  මාෂල් ජනතා, සුනිල් ශ්‍රී, ෂර්ලි වෛජයන්ත, සංජීවනී වීරසිංහ, සජීව මල්මාල ආරච්චිගේ, මැණික් චන්ද්‍රිකා, අමා විජේසේකර, නුවන් ජූඞ් ලියනගේ, එස්.අයි. වීරක්කොඩි, කැලුම් ආර්යන් කුලරත්න, ගාමිණී වේරගම, තනූජා සුභාෂිණී සිරිවර්ධන, තිලක් ජයකොඩි, සජී කල්දේරා, සංජීව බෝගහවත්ත, චලන විමලසූරිය, හර්ෂණ රංකොත්, ඒ.ඒ. ජුනයිඩීන්, බෙනඩිික්ට් මාග්‍රට්, දුලංජ ඩිල්ෂාන් ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *