කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 17.02.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන චාමික රෝෂන් ලියනගේ, ජනක මල්ලිමාරච්චි, ලයනල් ප්‍රනාන්දු, මොහාන්ජී රංගනාත්,  පිලිප් ශාන්ත, මාලනී වීරමුනි, රිචඩ් මානමුදලි, වාගීෂ වික්‍රමවංශ බණ්ඩාර, සුරංග ලියනගේ, ෆෙරී ජොනතන් සිල්වා, අජිත් පුෂ්පකුමාර, නාමල් වෙඩික්කාර, ප්‍රියන්ත රාමනායක, නවීන් සෞම්‍ය, ධම්මික හේවාදුවත්ත, ඩිනුලි බිහංසා පෙරේරා, විමලසේන හපුතන්ත්‍රි, සෝමසිරි වෙදගේ  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *