කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 23.03.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන කුෂානි සෙව්වන්දි පාරිස්, රාජි මෙන්ඩිස්, මීදුම් රන්සර, කැලූම් ජයසුමන, දේවානන්ද වෛද්‍යසේකර, සුදේශ් මලලසේකර, නිලූකා එස් ප්‍රනාන්දු, චන්ද්‍රිකා දිසානායක, රුවන්ති මංගලා, රොෂාන් රණවන, ඉසුරු ලොකුහෙට්ටිආරච්චි, චන්ද්‍රා ද සිල්වා වීරසිංහ, සමන් හේමරත්න,දේවිකා කුමුදුනී සෙනවිරත්න, මායා රොඞ්රිගෝ, නන්දුල සිල්වා, චමත් ජයසිංහ, ප්‍රදීප් ධම්මික, ශාලික සංජීව, රමේෂ් ජයසිංහ, රංජිත් කඩුපිටිගේ, නිමල් ගමගේ, සෙනරත් ගොන්සාල් කෝරාල, විජේබණ්ඩාර කාංගර, සුසිතා සුරංගි ප්‍රනාන්දු, සිරිපාල දේශප්‍රිය, කසුන් ගුණරත්න, පූජන දන්දෙණිය ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *