කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.03.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන ජනක විජේසිංහ, සරත් දිසානායක, ප්‍රසංග අල්විස්, එස්.එම්. ප්‍රසන්න, ආශා දිල්රුක්‍ෂි, ධම්මික පීරිස්, සයුරි ජයසේකර,  ගුණතිලක මැටියගනේ, වසන්ත චන්ද්‍රසේකර, චන්දන තිලකරත්න, අරුණි මුතුමාලි, ආලෝකා ධනංජනී, ස්වර්ණ ගුණවර්ධන, ලෙනින් ඉන්දික, ගුවිදු දම්සිලු, එම්. මිෂල් පෙරේරා, සෝමා රණසිංහ, රංජිත් ජයසූරිය, අචල රනිල් ෆොන්සේකා, සම්පත් කුමාර,  රෝහිත ප්‍රසන්න, ජයන්ත නිමල්සිරි ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *