කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 31.03.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන සන්ධ්‍යා මෙන්ඩිස්, චමිල අත්තනායක, ටියුලින් ජයරත්න, සුනිල් වෙස්ලි පෙරේරා,  ශිරාන් පුෂ්පකුමාර, කැතී පෙරේරා, රොෂාන් වීරසිංහ, කැලූම් ප්‍රසන්න ජයවර්ධන, ග්‍රේස් තෙන්නකෝන්, වජිර ජයවර්ධන, වින්ධ්‍යා මාරඹගේ, රිතිකා කොඩිතුවක්කු, අනුරාධ සිගේරා, සම්පත් රන්දෙණිය, සිරිමල් විජේසිංහ, වසන්ත ශ්‍රීනාත් කුරුකුලසූරිය, ලක්‍ෂිකා රත්නායක, රේණුකා මාපලගම, සිරිල් ආරියපාල, පද්මා වීරසිංහ, වංශපාල ගීකියනගේ ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *