කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 07.04.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන ඒ.ඩී.රංජිත් කුමාර, රෙක්ස් හැමිල්ටන්, දර්ශන අශෝක කුමාර, ඔසද ගුණරත්න,මහචාර්ය උපුල් රංජිත් හේවාවිතානගමගේ, සනත් ධර්මරත්න, දුමින්ද කුමාර, සකුරා රුක්මලී, ප්‍රියංකර පෙරේරා,  ලංකා පෙරේරා, තිලක් ජයවීර, ලලිත් ප්‍රේමතිලක, අජන්ත සෙනෙවිරත්න, මධූෂි රාජපක්‍ෂ, ඉනෝකා දිල්රුක්ෂි පෙරේරා, ගයනි ප්‍රියංකර, මහින්ද කේ ප්‍රේමසිරි, විශාරද නිර්මලා ගමගේ  තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *