කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 01.05.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන ධම්මිකා බණ්ඩාර, කුමාර අත්තනායක, එරන්ද හර්ෂන, සුමතිපාල, අනුර මාපිටිගම, ජෝතිපාල, ඩබ්ලිව්. ජයසිරි, අමිලා නදීශානි, මිෂෙල් දිල්හාරා, සමන් ලෙනින්, සංජු රසාංග, මධූ ලියනගේ, මංජුල ගජනායක, දයාපාල තිරණගම, ලූමිනි ලාලිත්‍ය, රොහාන් ජීවන්දරගේ, ඩී.පී. සමරසිංහ, ආනන්ද අබේවික්‍රම, ෆ්ලෝරන්ස් වර්ණකුල, සෙනෙවිරත්න වර්ෂවිතාන, පොඩිරත්න අගමලේ තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *