කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 02.05.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන යශෝධා රසදුනී, ප්‍රියන්ත සමරකෝන්, කමල් ප්‍රියශාන්ත, නිලන්ත සත්සර මද්දුමගේ,  නිරංජලා සරෝජනී, ශාලිත අබේවික්‍රම, රොහාන් පෝල්, පියුමි ඉමල්කා, චින්තක පීරිස්, තිළිණි රණසිංහ, රුවිනි මනම්පේරි, නයනි සිරිවර්ධන, අචිනි බණ්ඩාරනායක, චන්දි කොඩිකාර, දිනේෂ් හග්ගල්ල, ප්‍රියන්ත කෝණාර, පොතුවිල් අස්මීන්, ෂමිද් ප්‍රසංග, හිරන්ත ගුණතිලක, සුනෙත් හේවාවිතාරණ තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *