කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 08.06.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන ෂෙල්ටන් කැකුඵවලගේ, දිනේෂ් කුලතුංග, මොහොමඩ් ඉම්රාන් හමීඩ්, ජේ. ආර්. පී. සූරියප්පෙරුම, චිත්‍රසේන ද සිල්වා, දිලිප් රෝහණ, විශ්වජිත් ගුණසේකර, නිලුප හීන්කෙන්දආරච්චි,  පූර්ණි ශෙහාරා පතිරාජ, නෙත්මි සංජනා, අසංග තිලකරත්න, ශිරාන් සිල්වා, වසන්ත චන්ද්‍රලාල්, ජයන්ත ප්‍රේමදාස, සුසිල් රෝහිත, ජයසංඛ කරුණාරත්න, රොෂාන් ලක්මාල්, ලහිරු දේවදුවකුමාර, නලීන් මලිගස්පේ, ප්‍රියන්ත පෙරේරා තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *