කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 20.01.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන නිමල් රංජිත්, ලලිත් රාජපක්ෂ, පියුමි තිවංකා පුරසිංහ, හෂිනි ගෝනගල,  සජිත් රත්නායක, චමත් පරණවිදාන, බියුලා ඩයස්,  දිනේෂ් නාකන්දල, උදේනි සුබෝධි, සමන්ත යහම්පත්, යමුනා එරන්දතී පෙරේරා, ඇන්ජි කෲස්, කමල් නෙත්මිණ, ගුණසීල අඹේගොඩ, සරත් දිසානායක, ප්‍රියන්ත චන්ද්‍ර, බෙනඩික් මන්ත්‍රීගේ, රූපා ශ්‍රියාණි ඒකනායක, ජෝ නවරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *