කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 15.03.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන වජිරා චිත්‍රසේන, අකිල ධනුද්දර, චම්පා ශ්‍රියාණි, සුනිල් රත්නායක, ජයමිණි කුමාරි අත්තනායක, වසන්ත ගීතාරච්චි,  ප්‍රසාදනී නර්මදා, ජනක වර්ණකුලසූරිය, සමන් සිල්වා, උපුල් එන් චන්ද්‍රසිරි,  චින්තා ප්‍රියංගනී, ජගත් කරුණාසේන,ගාමිණී සරත්චන්ද්‍ර,  නන්ද ඉඹුල්ගොඩ,  ගාමිණි දෑලබණ්ඩාර, මංගලිකා තෙන්නකෝන්,විපුල ගම්චාරි, රන්ජන් සේනාරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *