කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 15.06.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන මධුරංග චන්දිමාල්, ඉලියාස් බෙග්, සප්නා කරීම්, ලක්ෂමන් මානවඩු, මෙලන් සුගතදාස, ප්‍රමුදිත දිසානායක,  නෝමන් පලිහවඩන, චන්ද්‍රසිරි බෝගමුව, මංගල ප්‍රේමදාස, ඉන්දුල චිරාත් ඩයස්, අචලා නිරෝෂනී පියරත්න, ශම්මි රොෂාන් පිටිපන, හර්ෂ මංජුල, දීප්ති මංගලසෝම, ලීලාරත්න සුබසිංහ, ගොංගිතොට ප්‍රේමරත්න, සිරිසේන විතානගේ, හරීන් පුෂ්පකුමාර, අමිල මිරිස්සගේ,  කාශ්‍යප සත්‍යප්‍රිය ද සිල්වා ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *