කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 11.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  රජිත හිරාන්, කුෂානි සදරේඛා, කිශානි අලංකි පෙරේරා, දිමංක වෙල්ලාලගේ, ඩිලාන් රාජපක්ෂ, ආචාර්ය අරෝෂ ප්‍රනාන්දු,  කුසුම් මල්දෙණිය, ලලිත් රෝහණ ලියනගේ, චතුර කොඩිතුවක්කු, කෝසලා දිල්රුක්ෂි, රුක්ෂානා දිසානායක, නිහාල් නිදුමිහිර ද සිල්වා,  විදර්ශන බණ්ඩාර, මානෙල් දිසානායක, වයි රත්න, ලසන්ත වරුසවිතාන, චින්තක සුරංජිත් සරණවීර ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *