කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 17.07.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ක්ලීටස් මෙන්ඩිස්, රම්‍යා වනිගසේකර, ප්‍රීතිරාජ් විරරත්න, උපුල් ජයසිංහ, ප්‍රියන්ත විජේකෝන්, අජන්ත ප්‍රනාන්දු, දිලිනි සිල්වා, රන්ජන් සූරියකුමාර, නිශාන්ත උයන්ගොඩ, ශලනි ජයකොඩි, දිනේෂ් ගමගේ, රොෂාන් දේශප්‍රිය, නිකවැරටියේ සම්පත් චන්ද්‍රතිලක, රෝහණ මුතුකුමාරණ, සෝමා වීරසේකර, අශෝක ලාල් සිගේරා, බී.ජී.පී.ධර්මසේන, එස්.එල්.එම්. චන්ද්‍රකලා, සරත් චන්ද්‍ර වල්පොල ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…
කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *