කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 28.09.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  ශෂිකා නිසංසලා, ජනක රණසිංහ, සරත් ඕවිටිගල, මොහාන් රාජ් මඩවල, වත්සලා සමරකෝන්, නාලන් මෙන්ඩිස්, සුනෙත් මාලිංග ලොකුහේවා, සංඛ අමරජිත්, සරත් සූරියකුමාර, නුවන් මාපලගම, අශෝකා වනමලී, ප්‍රියන්ත සුජිත් අත්තනායක, වෛද්‍ය යසනාත් ධම්මික බණ්ඩාර, සාරංග වෙලගෙදර, නිලන්ත අශෝක, මයික් ප්‍රනාන්දු, චමින්ද උඩවෙල, , ඉසුල චන්දිමාල්, ලහිරු චාමර, මධුෂිකා සතරසිංහ, ඩෝෂන් බාලගේ, දුල්මිනි මහේෂී, සුබසිංහ ඒ. විජයරත්න, ඩබ්ලිව්.කේ. සරත් විමලසිරි, නිමල් විජේසිරි සේනාධීර, සුරංජා සරෝජිනී පතිරණ, වරුණ ලසන්ත රණසිංහ ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *