කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 17.12.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන ලාල් වීරසිංහ, චන්න විජේවර්ධන, නිලක්ෂි නිශි චන්ද්‍රරත්න, ලෙලූම් රත්නායක, ෆර්නි රෝශනී, මයුරි අබේසිංහ, ජෙනිටා සමරවීර, කාවින්ද්‍යා දුල්ශානි,ජනනාත් ඉලංගකෝන්, මනෝජ් රූපසිංහ, හෙලන් කුමාරි, අකිල සද කැලූම්, අතුල සුල්තානාගොඩ, තෝමස් ෂැරොන්,  දෙව්නක පෝරගේ, සිරිල් සුසන්ත, කිංස්ලි වීරරත්න, ඩැනී විජේසිරිවර්ධන, ඩික්සන් අපොන්සු, එම්,එච්. ආනන්ද, නන්දා වීරක්කොඩි, ලක්ෂමන් මත්තුමගල, සින්දුජා ශ්‍රී භාග්‍යා, ප්‍රාර්ථනා සමාධි, විජිත විජයරත්න ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *