කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 26.01.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන ජයරත්න කොඩිකාරච්චි, රාජා රණසිංහ, ලාල් ආනන්ද අබේධීර, සෑම් පෙරේරා, සිරිල් වික්‍රමගේ, මනෝහාරි විමලතුංග, සුරංගි කොඩිතුවක්කු, සුලෝචනා වීරසිංහ, පුෂ්පා රම්ලනී සොයිසා, ප්‍රදීපා ධර්මදාස,චම්පා කුමුදනී Sunil Linus De, සීතා මහේන්ද්‍ර, නදී දර්ශනී, කණිෂ්ක බණ්ඩාර මේගසූරිය, ජෙනිටස් පෙරේරා, ගයනි සතරසිංහ, රාජා ශ්‍රී පීරිස්, සංජු කෞෂල්‍යා විජේරත්න  ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *