කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 29.01.2024

අද දින උපන් දිනය සමරන 

ලංකා ජයසිංහ, මහේෂිකා ගිම්හානි, සුමේධ හේවාවිතාරණ, ආනන්ද ක්‍රිෂ්ණන් සුරේෂ් කුමාර,ප්‍රසන්න කරුණාජීව, ප්‍රභා සදශීලි, කීර්ති පැස්කුවල්, ජනිත් වික්‍රමගේ, යුරේනි නොකිෂා, ප්‍රමිත මහනාම, ආචාර්ය චන්දිමා විජේගුණවර්ධන, චන්ද්‍රදාස ප්‍රනාන්දු, හර්ෂ සෙනරත්, ශ්‍රීමතී රාගිනි, ගාමිණි අබේරත්න, චතුර ශ්‍රී පතිරණ, ධම්ම පෙරේරා,යමුනා කඵතන්ත්‍රි තුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාල

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *