කලාකරුවන් ඇතුඵ සැමට සුබ උපන්දිනක්වේවා !!! 24.10.2023

අද දින උපන් දිනය සමරන  ගයේෂා පෙරේරා, උමයංගනා වික්‍රමසිංහ, උපේඛා නිර්මාණි, හඞ්සන් සමරසිංහ,බෙනට් රත්නායක, කුමාර සිරිවර්ධන, සංජීව තම්පෝ, දමින්ද ඩී මඩවල, ඩිලාන් විජය වික්‍රමකීර්ති, පැතුම් දනන්සූරිය, මහචාර්ය ජිනදාස දනන්සූරිය, සමන් වික්‍රමාරච්චි, තරංග වීරසිංහ, දනුජි දනන්යා සේමින්දි, මනෝ වීරසේකර, ගාමිණී කන්දෙපොල, වික්‍රමසිරි ජයවික්‍රම,  ක්‍රිශාන්ත නිරංජන් කුරේ, සංජය මධුසංඛ ඇතුඵ සියඵම කලාකරුවන්, මධ්‍යවේදින් සහ සකලවාසී සැමට සුරත මාධ්‍ය ජාලයේ සුභ පැතුම්…

කලාව, මාධ්‍යය සහ විවිධ ක්ෂෙත‍්‍රයන් නියෝජනය කරනු ලබන ජනප‍්‍රිය සහ කීර්තිමත් චරිතයන් මෙම උපන් දින සුබ පැතුම් විශේෂාංගයට ඇතුලත්වන බැවින් ඔවුන්ගේ ජායාරූප අන්තර්ජාලයෙන් උපුටා ගන්නා බැවින් එම ජායාරූපවලට අදාල හිමිකරුවන්ට අපගේ ස්තූතිය පුද කරමු – සුරත මාධ්‍ය ජාලය

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *